אודות

אודות קיפסטורי

קיפסטורי הוקמה מתוך אהבה רבת שנים לאומנות ועיצוב במשפחתנו ומתוך זיהוי זרמים בקהל הלקוחות שמחפשים להנציח זיכרונות מפעם, לצד שימור זיכרונות מההווה. לאור ההתפתחות בתחום ההדפסות הדיגיטליות ישנם שפע של אפשרויות להנציח רגעים מהמדיה הדיגיטלית לקיר בבית ובמשרד, בצורה אמנותית ומיוחדת.

חלומותיהם של בני המשפחה ואנשי מקצוע נוספים מהתחום שחברו אליהם, לפתח סדרת מוצרים אמנותיים לבית ולמשרד הביאו אותם לחקור ולנסות, להדפיס ולצבוע, לנסר ולחבר, מיני חומרים חדשים וישנים עליהם יוכלו להנציח זיכרונות מפעם לצד זיכרונות ואירועים מההווה.

בזמנים אלה, בהם ישנו תיעוד אינסופי של רגעים מחיי היום יום ומדיות חברתיות החליפו את אלבומי התמונות מפעם, יש ביקוש וצורך לנצור את הרגעים והאירועים האלה באופן שיהיו לנו זמינים תמיד מול העיניים, על שולחן במשרד, על קיר בפינת משפחה, אירוע גיוס הבת, יום הולדת של החברה, כמתנה לסבא שחוגג 60 וגם לסבתאל’ה שחוגגת 80…

צוות קיפסטורי בעל ידע מקצועי של למעלה מ-25 שנים בתחום, מוביל חשיבה יצירתית בכל תהליכי ההדפסה והייצור ומגלה גמישות מקסימלית לדעת הקהל. הצוות ערני לשינויים ולחידושים בתחום, אסף מידע רב מתערוכות בעולם, קיבל השראה ממעצבים רבים והתשוקה ליצירה ולאמנות שבוערת בהם באה לידי ביטוי במוצר הסופי, תוך דגש על איכות ללא פשרות והתחייבות למתן מוצר עם ערך סנטימנטלי ללקוח.

צוות קיפסטורי ימשיך להקפיד, לחדש ולהוסיף מגוון מוצרים וחומרים חדשים בעתיד כדי לגרום לכם להתרגש כל פעם מחדש מהאפשרויות היצירתיות שמתאימות לכל תקציב, החל מהדפסה על עץהדפסה על פרספקספאזל עם תמונה, הדפסה על קנבס ועוד.

איכות

קיפסטורי מקפידה לחדש ולהוסיף מגוון מוצרים וחומרים חדשים כדי לגרום ללקוחות להינות ולהתרגש מחדש מהאפשרויות שמתאימות לכל תקציב, החל מהדפסה על לוחות עץ, אריחי קרמיקה, בונד בלוק, פרספקס שקוף, שטיחי רצפה, מתנות מגלגל המזלות, תמונות קנבס ואותיות דקורטיביות.

משלוח

מוקד השירות של קיפסטורי מציע שירות משלוחים אישי עד בית הלקוח באריזה איכותית לכל מקום בארץ ובעולם.

עיצוב אישי

קיפסטורי נותנת מענה לפרטיים וכן לעסקים, ועדי עובדים, בתי ספר וגנים, חברות הייטק וחברות ביטחוניות מובילות בעולם. כמו כן ניתן להזמין וליצור חיפוי אישי לקירות ולחללים גדולים בבתים ובמשרדים בעזרת מגוון חומרים שמתעדכנים תכופות לפי שינויים וטרנדים בעולם העיצוב.