הדפסה על קנבס

הדפסת תמונות על קנבס מתוח על מסגרת עץ

עיצוב תמונות על קנבס תמונה בהדפסה ישירה על בד קנבס שמתוח על מסגרת עץ. תחום ההדפסה על קנבס צבר תאוצה החל מתחילת שנות ה-90 בגלל ההתקדמות הרבה שחלה בטכנולוגיות ההדפסה ופיתוח המדפסות שמדפיסות ישירות על הבד. קנבס הוא בד חזק מאוד הארוג בצורה גסה, ששימושו המקורי הוא יצירת מפרשי ספינות ואוהלים. הטקסטורה של הבד מקנה לתמונה חזות של תמונות אמנים והיא מתאימה לסלון, חדר שינה, פינת משפחה, משרד, לובי מלון וכו’. ניתן להעלות כל קובץ תמונה שעבר עיבוד גרפי מראש עם הקדשה אישית או טקסטים אחרים. חשוב להשתמש בתמונות איכותיות שצולמו בטלפונים ניידים או מצלמות איכותיות כמובן. 

הדפסת תמונה על קנבס, חשוב לזכור שקבצים שמעלים ישירות מפלטפורמות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, וואטצאפ וכדומה לא כמו במקור הן אינן איכותיות מספיק לצורך הדפסת קנבס. ניתן גם להוריד תמונות מאתרים שמוכרים קבצי תמונות איכותיות וישנם גם אתרים שההורדות שם חינם או יוצרים קולאז תמונות על קנבס. אצלנו ניתן גם לבצע הדפסה על עץ, הדפסה על פרספקס, פאזל עם תמונה ועוד.

איך ממשיכים? פשוט מאד

פיתוח תמונות על קנבס: מעלים את התמונה/קובץ, בוחרים בסוג החומר קאנבס מתוח או מולטי קנבס, קנבס גדלים – בוחרים מידות מהדוגמאות, ממלאים פרטי הזמנה ולהמשך הביצוע הצוות שלנו ידאג באהבה.